Dom

Accuracy Electronics Technologies Co.,Ltd

Chiny Accuracy Electronics Technologies Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Accuracy Electronics Technologies Co.,Ltd Certyfikaty
Cześć Pauline, Jakość PCB jest dobra, a próbki przeszły pomyślnie test. wkrótce pojawią się masowe zamówienia PO. dziękuję za wasze wsparcie i oczekuję współpracy przez długi czas.

—— Drelich

Im Online Czat teraz

Accuracy Electronics Technologies Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Accuracy Electronics Technologies Co.,Ltd Accuracy Electronics Technologies Co.,Ltd Accuracy Electronics Technologies Co.,Ltd Accuracy Electronics Technologies Co.,Ltd Accuracy Electronics Technologies Co.,Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : ACCPCB
Ilość pracowników : 450~500
Coroczne wyprzedaże : 3.1Million-4.7Million
Rok założenia : 2003
pc Export : 80% - 90%

ACCURACE ELECTROMCS TECHNOLOGIES CO LTD to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji i sprzedaży dwustronnych i wielowarstwowych sztywnych płytek drukowanych w hrabstwie Boluo w Huizhou City. Posiada niezależną fabrykę nieruchomości o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych, ponad 500 pracowników, a roczna zdolność produkcyjna projektu wynosi 500 000 metrów kwadratowych. Firma przeszła certyfikat jakości i systemu ochrony środowiska ISO9001 i ISO14000 oraz uzyskała certyfikat UL w Stanach Zjednoczonych. Możliwości procesu są wszechstronne, a siła techniczna jest silna. Produkty są w pełni zgodne z wymogami ekologicznej dyrektywy UE RoHS w zakresie ochrony środowiska. Firma dąży do zostania profesjonalnym producentem obwodów drukowanych najwyższej jakości, dostarczając produkty i usługi najwyższej jakości w oparciu o zapewnienie jakości, słuchamy głosu naszych klientów, nawiązujemy dobre relacje ze wszystkimi klientami oraz wspólnie robimy postępy i wspólnie rozwijamy się .

Nasze produkty są szeroko stosowane w licznikach, medycynie, energii słonecznej, telefonii komórkowej, komunikacji, kontroli przemysłowej, elektroenergetyce, bezpieczeństwie, konsumpcji, komputerach, motoryzacji, lotnictwie, wojsku i tak dalej. Ponad 75% naszych produktów jest eksportowanych do Europy, Ameryki Północnej, Japonii i innych krajów Azji i Pacyfiku.

W oparciu o wiele lat rozwoju mamy wysoko wykwalifikowany zespół zarządzający, doświadczony zespół badawczo-rozwojowy i wykwalifikowanych pracowników, a także korzystny łańcuch dostaw, zaangażowanie w jakość i zaangażowanie w obsługę naszych klientów.

Wspieranie innowacji i ciągłe doskonalenie. Oprócz osiągania wartości korporacyjnych i wartości klientów, tworzymy również atmosferę sprzyjającą osiągnięciu osobistych wartości przez pracowników. Staraj się zapewnić każdemu członkowi szeroką przestrzeń na indywidualne cele.

Szczegóły kontaktu
Accuracy Electronics Technologies Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Pauline gao

Tel: 75529034489-8005

Faks: 86-755-29034819

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)